Διευθύνων Σύμβουλος

Νίκος Μανωλόπουλος

Υπεύθυνη Ανθρώπινου Δυναμικού

Άννα Αγγελή

Τεχνική Υποστήριξη

Στέλλα Αθανασίου

Βοηθός Λογιστή

Αθηνά Αλεξοπούλου

Συντονίστρια Προγράμματος Πρακτικής Άσκησης

Ρέα Αναστασοπούλου

Οικονομικός Διευθυντής

Μιχάλης Ανδρεάδης

Διευθύντρια Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Χριστίνα Βασιλικού

Συντονίστρια Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Μαρία Βέργη

Οικονομικός Ελεγκτής

Κωνσταντίνος Βλαχογεώργης

Υπεύθυνη Επικοινωνίας

Έλλη Γαρδίκη

Υπεύθυνος Ανάπτυξης

Κωνσταντίνος Γιαννάτος

Συντονίστρια Εμπορικού Τμήματος

Ειρήνη Διακομανώλη

Αναπληρώτρια Υπεύθυνη Ανάπτυξης

Νατάσσα Ζαχαριουδάκη

Συντονίστρια Προγράμματος Σχολικών Επισκέψεων

Εύη Καίσαρη

Υπεύθυνη Εμπορικής Λειτουργίας

Δήμητρα Καλαντώνη

Διευθυντής Πληροφοριακών Συστημάτων

Γιάννης Καραδημητρόπουλος

Συντονίστρια Προγράμματος Εθελοντισμού

Σοφία Καρατζογιάννη

Συντονιστής Τεχνικών Υπηρεσιών

Δημήτρης Καρμανιόλας

Υπεύθυνος Ασφαλείας Υποδομών Πληροφορικής

Διονύσης Κοτταρίδης

Νομική Σύμβουλος

Κλεοπάτρα Κούτρα

Συντονίστρια Προγράμματος Μελών

Χριστίνα Κωβαίου

Υπεύθυνη Safety

Σάρρα Κωστάλα

Αναπληρωτής Υπεύθυνος Εγκαταστάσεων

Γιώργος Λιακέας

Συντονίστρια Τμήματος Ασφαλείας

Αθανασία Λιβέρη

Συντονίστρια Προγραμματισμού & Παραγωγής

Σύλβια Λιούλιου

Συντονιστής Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Αλέξανδρος Λιώκης

Βοηθός Νομικού Συμβούλου

Χριστίνα Μαγειρία

Υπεύθυνη Ψηφιακών Μέσων

Αθηνά Μπαλοπούλου

Συντονίστρια Εμπορικού Τμήματος

Τζεσιόνα Μπότσε

Βοηθός Λογιστή

Ιωάννα Παναγοπούλου

Συντονιστής Τμήματος Ασφαλείας

Νίκος Παντελιάς

Επιχειρησιακός Διευθυντής

Ελπιδοφόρος Παππάς

Αναπληρωτής Συντονιστής Προγράμματος Μελών

Αλέξανδρος Παρασίδης

Συντονίστρια Προγραμματισμού και Παραγωγής

Μαρία Παυλίδη

Γενικός Διευθυντής

Δημήτρης Πρωτοψάλτου

Υπεύθυνος Ασφαλείας

Σταύρος Σταυρόπουλος

Συντονίστρια Διοικητικής Υποστήριξης

Ξένια Τακτικού

Διευθύντρια Προγραμματισμού και Παραγωγής

Γαβριέλλα Τριανταφύλλη

Υπεύθυνη Λογιστηρίου

Μαρία Τζαβάρα

Υπεύθυνος Εγκαταστάσεων

Γιώργος Χοζός

Συντονιστής Τεχνικών Υπηρεσιών

Αλέξανδρος Χονδρός