ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Στέλλα Αθανασίου, Τεχνική Υποστήριξη

Μιχάλης Ανδρεάδης, Οικονομικός Διευθυντής

Χριστίνα Βασιλικού, Υπεύθυνη Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Μαρία Βέργη, Συντονίστρια Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Κωνσταντίνος Βλαχογιώργης, Οικονομικός Ελεγκτής

Έλλη Γαρδίκη, Υπεύθυνη Επικοινωνίας

Κωνσταντίνος Γιαννάτος, Υπεύθυνος Ανάπτυξης

Νικόλας Γιατρομανωλάκης, Υπεύθυνος Μάρκετινγκ

Κωνσταντίνος Δεμέναγας, Διοικητικός Διευθυντής

Νατάσσα Ζαχαριουδάκη, Υπεύθυνη Ενοικιάσεων Χώρων

Εύη Καίσαρη, Συντονίστρια Προγράμματος Σχολικών Επισκέψεων

Δήμητρα Καλαντώνη, Συντονίστρια Ενοικιάσεων Χώρων

Γιάννης Καραδημητρόπουλος, Υπεύθυνος Υποδομών και Δικτύων Πληροφορικής

Δημήτρης Καρμανιόλας, Συντονιστής Τεχνικών Υπηρεσιών

Διονύσης Κοτταρίδης, Υπεύθυνος Ασφαλείας Υποδομών Πληροφορικής

Κλεοπάτρα Κούτρα, Νομική Σύμβουλος

Χριστίνα Κωβαίου, Συντονίστρια Προγράμματος Μελών

Σάρρα Κωστάλα, Αναπληρώτρια Υπεύθυνη Ασφαλείας

Γιώργος Λιακέας, Αναπληρωτής Υπεύθυνος Εγκαταστάσεων

Αθανασία Λιβέρη, Συντονίστρια Τμήματος Ασφαλείας

Κατερίνα Μαρκαδάκη, Συντονίστρια Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Αθηνά Mπαλοπούλου, Υπεύθυνη Ψηφιακών Μέσων

Κώστας Μπουρδάκος, Αναπληρωτής Υπεύθυνος Εγκαταστάσεων

Νίκος Παντελιάς, Συντονιστής Τμήματος Ασφαλείας

Ελπιδοφόρος Παππάς, Αναπληρωτής Διοικητικός Διευθυντής

Αλέξανδρος Παρασίδης, Συντονιστής Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Μαρία Παυλίδη, Συντονίστρια Προγραμματισμού και Παραγωγής

Δημήτρης Πρωτοψάλτου, Γενικός Διευθυντής

Αλέξανδρος Σούμπλης, Διευθυντής Πληροφοριακών Συστημάτων

Σταύρος Σταυρόπουλος, Υπεύθυνος Ασφαλείας

Ξένια Τακτικού, Διοικητική Υποστήριξη

Μαρία Τζαβάρα, Υπεύθυνη Λογιστηρίου

Γαβριέλλα Τριανταφύλλη, Υπεύθυνη Προγραμματισμού και Παραγωγής

Γιώργος Χοζός, Υπεύθυνος Εγκαταστάσεων

Αλέξανδρος Χονδρός, Συντονιστής Τεχνικών Υπηρεσιών

Μiyon Yoo, Υπεύθυνη Πάρκου και Περιβάλλοντος Χώρου


Συμμετέχοντες στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης


Αλαγά Ναυσικά

Αμπαζάι Φάμπιο

Αναγνωστόπουλος Ελευθέριος

Αναστασοπούλου Ρέα

Βακάλη Χρύσα

Βασιλείου Άννα

Βασιλοπούλου Χριστίνα

Γκερπίνη Μάγδα

Γεωργιάδου Έλενα

Γραμματικοπούλου Κατερίνα

Γράψα Άννα

Καρατζογιάννη Σοφία

Κορμάς Κωνσταντίνος

Κουτσάκου Ειρήνη

Κουφαγελά Αφροδίτη

Λαμπρογιώτας Στέλιος

Λιακοπούλου Κατερίνα

Μαγκανιάρης Κωνσταντίνος

Μηλαθιανάκη Ιωάννα

Μανιατάκου Φωτείνη

Μπασδέκη Βαρβάρα

Μουρατίδης Γιώργος

Νικολόπουλος Διονύσης

Οικονόμου Σταυρούλα

Παπαδοπούλου Ειρήνη

Παππά Αλεξία

Πασχάλης Σωτήρης

Πετροπούλου Τατιάνα

Πιτσινιάγκας Πιέρρος

Προκόβα Άννα

Τζουνάρα Πωλίνα

Τρανός Θεμιστοκλής

Τσουρέας Λευτέρης

Φράγκου Νατάσα

Χαρέας Αλέξανδρος

Χασάνδρα Βέρα

Χατζηδιάκου Μαρία

Χατζημανωλιδάκη Μαρία